Novinky

 • Provozní doba 5- 6. července

  Vážení zákazníci, v období státních svátku 5 a 6. července 2021 jsou naše veškeré prodejny uzavřeny. Děkujeme za pochopení. Přejeme příjemný prodloužený víkend.
 • Provozní doba – Velikonoční svátky

  Vážení zákazníci, všechny naše prodejny budou mít od 2. 4 do 5. 4. 2021, z důvodu velikonočních svátků zavřeno. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití svátků.
 • Změna otevírací doby

  Vážení zákazníci, na níže uvedených prodejnách dochází ke změně otevírací doby. Frenštát pod Radhoštěm 7:00 – 17:00 hod. Šternberk 7:00- 16:30 hod. Kontaktní údaje naleznete v sekci prodejny. POZOR! Na všech našich pobočkách je možný výdej zboží pro veřejnost, po předchozí mailové či telefonické objednávce!
 • Břeclav – 19. 2. 2021 zavřeno

  Vážení zákazníci, z důvodu výpadku elektrické energie, bude mít naše prodejna, v Charvátské Nové vsi, celý den zavřeno. Děkujeme za pochopení.
 • Charvátská Nová Ves Inventura

  Vážení zákazníci, ve dnech 7-8. 1. 2021 bude probíhat na naší prodejně v Charvátské Nové Vsi inventura. Po dobu inventury bude zavřeno. Děkujeme za pochopení.
 • Informace o provozním režimu od 4. 1. 2021

  Vážení zákazníci, z důvodu vládních opatření, si Vás dovoluji informovat o provozním režimu v našich stavebninách v novém kalendářním roce. Na všech našich pobočkách bude umožněn fyzický prodej pouze podnikatelům a to s tím, že bude omezen pohyb po prodejně (1 os. na 15m2). Pro ostatní odběratele slouží prodejny pouze … Continue reading
 • Provoz v období Vánočních svátků

  Vážení zákazníci, posledním prodejním dnem na našich prodejnách v tomto kalendářním roce je 23. prosinec. Otevřeno máme na všech prodejnách od 7:00 -11:00 hod. Znovu otevíráme až v roce 2021 a to 4. ledna. Přejeme klidné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok.
 • Obnovení maloobchodního prodeje z našich skladů

  Vážení zákazníci, na základě vládního prohlášení je od 3. prosince znovu povolen maloobchodní prodej. Prosím o dodržování obecných pravidel a počtu osob na prodejně, dle informacích vyvěšených na vstupech našich prodejen. Těšíme se na Vaši návštěvu.
 • Břeclav 3.12.2020 zavřeno

  Vážení zákazníci, z důvodu plánovaného výpadku elektrické energie v Charvátské Nové Vsi. Budeme mít ve čtvrtek 3.12.2020 mít celý den zavřeno. Děkujeme za pochopení.
 • Inventura Brno – Lesná, Dusíkova

  Vážení zákazníci, dne 27. 11. 2020 bude naše provozovna Brno – Lesná, Dusíkově uzavřena a to z důvodu probíhající inventury. Děkujeme za pochopení.